Nr.,Kode:
478 P
Beskrivelse:
ÅRGANG. 2010. Komplet på Leuchtturm albumsider med lommer.
Kat.nr.:
**
Startpris:
300
Nu:
—
●
Nr.,Kode:
479 P
Beskrivelse:
ÅRGANG. 2011. Komplet på Leuchtturm albumsider med lommer.
Kat.nr.:
**
Startpris:
300
Nu:
—
●
Nr.,Kode:
480 P
Beskrivelse:
ÅRGANG. 2011. Virker komplet på albumsider, opsat med fotolommer.
Kat.nr.:
**
Startpris:
400
Nu:
—
●
Nr.,Kode:
481 P
Beskrivelse:
ÅRGANG. 2012. Komplet på Leuchtturm albumsider med lommer.
Kat.nr.:
**
Startpris:
300
Nu:
—
●
Nr.,Kode:
482 P
Beskrivelse:
ÅRGANG. 2012. Virker komplet på albumsider, opsat med fotolommer.
Kat.nr.:
**
Startpris:
400
Nu:
—
●
Nr.,Kode:
483 P
Beskrivelse:
ÅRGANG. 2013. Komplet på Leuchtturm albumsider med lommer, mangler Politibil ark.
Kat.nr.:
**
Startpris:
300
Nu:
—
●
Nr.,Kode:
484 P
Beskrivelse:
ÅRGANG. 2013. Virker komplet på albumsider, opsat med fotolommer.
Kat.nr.:
**
Startpris:
400
Nu:
—
●
Nr.,Kode:
485 P
Beskrivelse:
ÅRGANG. 2014. Komplet på Leuchtturm albumsider med lommer, mangler 1x mærke.
Kat.nr.:
**
Startpris:
300
Nu:
300
●
Nr.,Kode:
486 P
Beskrivelse:
ÅRGANG. 2014. Virker komplet på albumsider, opsat med fotolommer.
Kat.nr.:
**
Startpris:
400
Nu:
—
●
Nr.,Kode:
487 P
Beskrivelse:
ÅRGANG. 2015. Komplet på Leuchtturm albumsider med lommer.
Kat.nr.:
**
Startpris:
300
Nu:
300
●
Nr.,Kode:
488 P
Beskrivelse:
ÅRGANG. 2015. Virker komplet på albumsider, opsat med fotolommer.
Kat.nr.:
**
Startpris:
400
Nu:
—
●
Nr.,Kode:
489 P
Beskrivelse:
ÅRGANG. 2016. Komplet på Leuchtturm albumsider med lommer.
Kat.nr.:
**
Startpris:
300
Nu:
—
●
Nr.,Kode:
490 P
Beskrivelse:
ÅRGANG. 2016. Virker komplet på albumsider, opsat med fotolommer.
Kat.nr.:
**
Startpris:
400
Nu:
—
●
Nr.,Kode:
491 P
Beskrivelse:
ÅRGANG. 2017. Komplet på Leuchtturm albumsider med lommer, mangler 3 mærker.
Kat.nr.:
**
Startpris:
300
Nu:
300
●
Nr.,Kode:
492 P
Beskrivelse:
ÅRGANG. 2017. Virker komplet på albumsider, opsat med fotolommer.
Kat.nr.:
**
Startpris:
500
Nu:
—
●
Nr.,Kode:
493 P
Beskrivelse:
ÅRGANG. 2018. Komplet på Leuchtturm albumsider med lommer.
Kat.nr.:
**
Startpris:
300
Nu:
300
●
Nr.,Kode:
494 P
Beskrivelse:
ÅRGANG. 2019. Komplet på Leuchtturm albumsider med lommer.
Kat.nr.:
**
Startpris:
400
Nu:
—
●
Nr.,Kode:
495 P
Beskrivelse:
ÅRGANGE. 2007-08. Virker komplet på albumsider, opsat med fotolommer enkelte stemplet.
Kat.nr.:
**
Startpris:
400
Nu:
—
●
Nr.,Kode:
496 P
Beskrivelse:
ÅRGANGE. 2009-10. Virker komplet på albumsider, opsat med fotolommer enkelte stemplet.
Kat.nr.:
**
Startpris:
400
Nu:
—
●
Nr.,Kode:
497 M
Beskrivelse:
ÅRSMAPPE. 2010. Komplet stemplet.
Kat.nr.:
Startpris:
250
Nu:
—
●
Nr.,Kode:
498 M
Beskrivelse:
ÅRSMAPPE. 2012. Komplet stemplet.
Kat.nr.:
Startpris:
250
Nu:
—
●
Nr.,Kode:
499 M
Beskrivelse:
ÅRSMAPPE. 2013. Komplet stemplet.
Kat.nr.:
Startpris:
250
Nu:
—
●
Nr.,Kode:
500 M
Beskrivelse:
ÅRSMAPPE. 2014. Komplet stemplet.
Kat.nr.:
Startpris:
250
Nu:
—
●
Nr.,Kode:
501 M
Beskrivelse:
ÅRSMAPPE. 2015. Komplet stemplet.
Kat.nr.:
Startpris:
300
Nu:
—
●
Nr.,Kode:
502 M
Beskrivelse:
ÅRSMAPPE. 2017. Komplet stemplet.
Kat.nr.:
Startpris:
300
Nu:
300
●